03-6727219
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון-חמישי
09:00 - 20:00

02-9912627
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון - חמישי
16:00 - 20:00

03-6727219

לתורים דחופים ועזרה ראשונה

שעות פעילות

יום א' 9:00-17:00 | ב', ד' 9:00-17:00 | ו' 9:00-13:00

מעוניינים במרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב? הגעתם למקום הנכון!

מאמרים שכדאי לכם לקרוא!

מחפשים מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב? הכירו את ysl dentists • הרופאים המנוסים ד"ר לאה ושמעון יעקובי ישמחו לפגוש אתכם, להעניק לכם טיפול מסור ולהחזיר לכם את החיוך לפנים!

רבים מחפשים מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב, ולכן הם פונים אלינו, ysl dentists בזכות המקצועיות, הוותק, הטיפול המסור ובזכות אותן מאות ואלפי ההמלצות של הלקוחות המרוצים שלנו. כדי להיות מרפאת שיניים מומלצת באזור מרכז תל אביב, צריך שם טוב, לעבוד קשה – וכל הזמן להתפתח וללמוד. אלו הם מקצת מן הערכים שלנו במרפאת השיניים ysl dentists.

מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב: גם אתם צריכים?

רבים באים אלינו לבצע טיפולי שיניים, שורש, אסתטיקה ועוד גם מרחוק, אבל רובם מעדיפים למצוא מרפאה קרובה באופן יחסי לבית. ישראלים רבים סובלים מבעיות שיניים – ורבים גרים באזור מרכז תל אביב, כך שבשלב כזה או אחר במהלך חייהם, יחפשו ודאי מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב.

למרפאת השיניים של ysl dentists עומדת הזכות להיחשב למרפאת שיניים מובילה, בזכות המקצועיות של הצוות הרפואי, וכן הטיפול המסור של כלל הצוות המטפל. אנו דבקים בערכים של: דיוק, איכות, אמינות ומקצועיות, מה שמוביל רבים המתגוררים באזור מרכז תל אביב לבוא דווקא ל-ysl.

מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב: הכירו את הרופאים

ד״ר לאה ושמעון יעקובי הם רופאי שיניים מומחים עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים. השניים עברו הכשרות מקצועיות רבות בישראל ובעולם כולו. כמו כן, ד״ר לאה יעקובי זוכה לכבוד לשמש בתור חברה באיגוד האנדודונטיה (מומחי טיפולי שורש) גם בישראל וגם באיחוד האירופי. 

ד"ר לאה יעקובי מתמחה עוד משנת 2000 במתן טיפולי שורש, וכן בביצוע טיפולי שורש מורכבים. נוסף על כך, לאה מתמחה גם במתן טיפולים אסתטיים בפנים, כמו למשל: החלקת קמטים, מילוי נפחים עם חומצות היאלורוניות וכו'.

כמו כן, ד״ר שמעון יעקובי מתמחה בביצוע טיפולים שיקומיים מורכבים ומסובכים, וכן בטיפולים כירורגיים בשיטות מתקדמות עם טכנולוגיות חדישות. במסגרת תפקידו ביצע ד"ר שמעון יעקובי טיפולים ברחבי העולם.

ההבדל בין רופא שיניים רגיל לבין רופא שיניים אנדודונט

בעוד שכלל האנדודונטים (בעלי מומחיות לטיפולי שורש) נחשבים, קרויים ומתפקדים כרופאי שיניים, פחות מ-3% (!) מרופאי השיניים בעולם המערבי נחשבים אנדודונטים. רופאי שיניים מומחים לטיפול שורש הם כאלה שסיימו הכשרה נוספת, זאת מעבר ללימודים הרגילים והאינטנסיביים של רפואת השיניים.

מרפאת שיניים מומלצת: אנדודונטים

לאחר שרופא השיניים מקבל תואר הוא עובר מספר שנות עבודה. מכאן, מי שמעוניין להיות מומחה לטיפולי שורש חוזר לבית ספר לרפואת שיניים למסלול התמחות נוסף. המסלול לוקח ארבע שנות לימודים נוספות.

מחפשים מרפאת שיניים מומלצת במרכז תל אביב? יש לכם כתובת!

ב-ysl תוכלו למצוא את רופאי השיניים המומלצים ביותר באזור מרכז תל אביב, המרכז והמדינה כולה בתחומים רבים, כגון: כירורגיה פה ולסת: מומחים לכירורגיית פה ולסתות – עקירות, עקירות כירורגיה, השתלות, הרמות סינוס, שתלים קצרים, PRF/IPR,  השתלת עצם. רפואת שיניים לילדים: ysl הינה מרפאת שיניים מומלצת, שמבצעת טיפולי שיניים בתל אביב, כולל טיפולי שורש בשיניים קבועות עם גז צחוק כולל אפקסיפיקציה בעזרת מיקרוסקופ.

בנוסף, ysl הינה מרפאת שיניים רצינית ומובילה בתל אביב בכל מה שקשור לאסתטיקה: ביצוע של כל הטיפולים האסתטיים כגון בוטוקס/בוטוליניום טוקסין, הוספת נפחים על ידי חומצה היאלורונית, PRP – לעידוד צמיחת שיער בקרקפת הראש, PRP – להצערת עור הפנים והחלקת מרקם העור, חוטי מינט ולמינט – הידוק של רקמות הפנים.