03-6727219
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון-חמישי
09:00 - 20:00

02-9912627
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון - חמישי
16:00 - 20:00

03-6727219

לתורים דחופים ועזרה ראשונה

שעות פעילות

יום א' 9:00-17:00 | ב', ד' 9:00-17:00 | ו' 9:00-13:00

מחפשים רופאת שיניים לילדים? הגיע הזמן שתכירו את ysl dentists

מאמרים שכדאי לכם לקרוא!

רופאי שיניים לילדים ולמבוגרים עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים • ביצוע כל טיפולי השיניים לילדים • טיפולי שורש בשיניים קבועות עם גז צחוק כולל אפקסיפיקציה בעזרת מיקרוסקופ •  בתחום רפואת השיניים לילדים לא חשוב רק הניסיון, אלא גם הגישה העוטפת והמכילה • אצלנו ב-ysl הילדים שמחים לבצע טיפול שיניים • לא מאמינים? צרו קשר ונוכיח לכם

מרפאת ysl dentists מובילה ברפואת שיניים לילדים ולמבוגרים. המרפאה מבצעת רפואת שיניים לילדים: כל הטיפולים לילדים שעולים על דעתכם, כולל טיפולי שורש בשיניים קבועות עם גז צחוק כולל אפקסיפיקציה בעזרת מיקרוסקופ.

אבל כפי שאתם יודעים, ברפואת שיניים לילדים חשובה לא רק הפרוצדורה הרפואית, חשוב גם המעבר. ילדים רבים חוששים מהמפגש עם רופא השיניים לילדים, ואנו ב-ysl יודעים לספק לילד את המעטפת הנכונה.

רופא שיניים לילדים עם הגישה הנכונה
אמנם לא למדנו פסיכולוגיה, אבל בתחום הקטן שלנו, תחום רפואת השיניים לילדים, אנחנו סוג של "פסיכולוגים". אנחנו יודעים בדיוק איך לגשת לילד – ולא פחות חשוב מזה, להורים, על מנת שהטיפול יעבור בצורה המדויקת והחלקה ביותר – שהילד יצא עם חוויה חיובית ואף ירצה לשוב לטיפול שיניים כשיצטרך. ההורים משתגעים עלינו – וחוזרים לטיפולי שיניים אצלנו עם כל הילדים. כיף לראות את אותה האמא במשך עשור מביאה את כל ארבעת ילדיה לטיפול אצל רופאי השיניים לילדים של ysl. זו זכות גדולה עבורנו.

רופאי שיניים לילדים ומבוגרים – הכירו אותנו
בילדים שלכם יטפלו לא אחרים מד״ר לאה ושמעון יעקובי, רופאי שיניים לילדים ולמבוגרים עם למעלה מ-20 שנות ניסיון. השניים עברו הכשרות מקצועיות בארץ ובחו״ל. לאה ושמעון יעקובי בעלי תעודות והסמכה לעסוק ברפואת שיניים לילדים ולמבוגרים.

ד״ר לאה יעקובי משמשת כחברה באיגוד האנדודונטיה (מומחי טיפולי שורש) בישראל ובאיחוד האירופי. משנת 2000 מתמחה לאה במתן טיפולי שורש ומבצעת טיפולי שורש מורכבים. בנוסף לכך, ד״ר לאה יעקובי מתמחה במתן טיפולים אסתטיים בפנים כגון מילוי נפחים עם חומצות היאלורוניות, החלקת קמטים וכו'.

ד״ר שמעון יעקובי מתמחה במתן טיפולים שיקומיים מסובכים וטיפולים כירורגיים בשיטות מתקדמות מאוד. במסגרת תפקידו ביצע ד״ר יעקובי שליחויות בכל רחבי העולם לצורך ביצוע טיפולים כירורגיים מתקדמים.