03-6727219
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון-חמישי
09:00 - 20:00

02-9912627
לתורים דחופים ועזרה ראשונה

ראשון - חמישי
16:00 - 20:00

03-6727219

לתורים דחופים ועזרה ראשונה

שעות פעילות

יום א' 9:00-17:00 | ב', ד' 9:00-17:00 | ו' 9:00-13:00

מחפשים את רופאי השיניים המומלצים באזור המרכז?

מאמרים שכדאי לכם לקרוא!

מור: "ysl זו מרפאת שיניים מדהימה, נהנתי לבוא לטיפולים" • יוסי: "עברתי טיפול שורש וטיפול משלים ברמה הגבוהה ביותר שקיבלתי עד היום במרפאה שיניים. צוות מיומן ומקצועי" • אסתר: "ד"ר לאה יעקובי בעלת ידי זהב. תודה לצוות הנפלא" • נעים להכיר, מדוע מרפאת שיניים ורופאי השיניים של ysl הם המומלצים באזור המרכז? לקוחות מספרים

לרוב הישראלים יש בעיות שיניים. באיזשהו שלב בחיים, כמעט כולכם תחפשו מרפאת שיניים מומלצת. מכאן, רוב אוכלוסיית ישראל מתגוררת בין גדרה לחדרה (אזור המרכז), מה שמוביל רבים לחפש רופאי שיניים מומלצים באזור המרכז.

לנו במרפאת שיניים ysl dentists יש את הזכות להיות מרפאת שיניים מובילה, עם מאות המלצות של לקוחות מרוצים. אנחנו מבצעים מספר שירותי רפואת שיניים באיכות גבוהה, תוך שמירה על ערכים של מקצועיות, אמינות, דיוק ואיכות – מה שמוביל את ysl להיות מרפאת השיניים המומלצת באזור המרכז.

צוות רופאי השיניים המומלץ באזור המרכז – רק ב-ysl

ד״ר לאה ושמעון יעקובי הינם רופאי שיניים עם למעלה מ-20 שנות ניסיון. השניים עברו הכשרות מקצועיות בארץ ובחו״ל. לאה ושמעון יעקובי בעלי תעודות והסמכה לעסוק ברפואת שיניים.  ד״ר לאה יעקובי משמשת כחברה באיגוד האנדודונטיה (מומחי טיפולי שורש) בישראל ובאיחוד האירופי.

משנת 2000 מתמחה לאה במתן טיפולי שורש ומבצעת טיפולי שורש מורכבים. בנוסף לכך, ד״ר לאה יעקובי מתמחה במתן טיפולים אסתטיים בפנים כגון מילוי נפחים עם חומצות היאלורוניות, החלקת קמטים וכו'. ד״ר שמעון יעקובי מתמחה במתן טיפולים שיקומיים מסובכים וטיפולים כירורגיים בשיטות מתקדמות מאוד. במסגרת תפקידו ביצע ד״ר יעקובי שליחויות בכל רחבי העולם לצורך ביצוע טיפולים כירורגיים מתקדמים.

"הרגשה משפחתית ולב ענקי", רופאי שיניים מומלצים באזור המרכז, באחריות!
אנחנו לא נעיד על עצמנו, אתם מוזמנים להגיע לעמוד ההמלצות באתר שלנו, ולראות את המלצתה של מור: "מרפאה מדהימה! אחרי חיפושים של שנים אחרי רופאי שיניים טובים, הגעתי במקרה למרפאה של לאה ושמעון המקסימים. יש במרפאה הרגשה משפחתית, לאה ושמעון וכל הצוות אנשים טובים עם לב ענקי. נהניתי להגיע לטיפולים, ממליצה בחום".

"טיפול כתר – הכי טוב שעשיתי בחיי"

יוסי מספר כי "הגעתי למרפאה של ד"ר לאה ושמעון יעקובי לאחר שחיפשתי מרפאה ליד מקום המגורים שלי. הופתעתי לטובה מהיחס האדיב והמקצועיות. עברתי טיפול שורש וטיפול משלים של מבנה וכתר ברמה הגבוהה ביותר שקיבלתי עד היום במרפאת השיניים. המקום נקי והצוות מיומן…". לקוח נוסף, אור, ציין כי "עברתי עקירת שן במרפאה מעולה. במדינה כמו שלנו יש מחסור רציני בשירות ראוי ו-ysl מצטיינת בזה…".

בין שירותי רפואת השיניים המומלצים של ysl

ב-ysl נמצאים רופאי השיניים המומלצים ביותר באזור המרכז בתחום כירורגיה פה ולסת: מומחים לכירורגיית פה ולסתות – עקירות, עקירות כירורגיה​, השתלות, הרמות סינוס, שתלים קצרים, PRF/IPR,  השתלת עצם. רפואת שיניים לילדים: ysl הינה מרפאת שיניים מומלצת באזור המרכז בכל הטיפולים כולל טיפולי שורש בשיניים קבועות עם גז צחוק כולל אפקסיפיקציה בעזרת מיקרוסקופ.

בנוסף, ysl הינה מרפאת שיניים מומלצת באזור המרכז בכל מה שקשור לאסתטיקה: ביצוע של כל הטיפולים האסתטיים כגון בוטוקס/בוטוליניום טוקסין, הוספת נפחים על ידי חומצה היאלורונית, PRP – לעידוד צמיחת שיער בקרקפת הראש, PRP – להצערת עור הפנים והחלקת מרקם העור, חוטי מינט ולמינט – הידוק של רקמות הפנים.

רופאי השיניים של ysl מומלצים באזור המרכז גם בתחומי השיקום הקל: סתימות שיניים – שחזורים, טיפול שורש/חידוש טיפול שורש בעזרת מיקרוסקופ. טיפולים משקמים – מבנים מיידים ויצוקים, וכן תהליכי שיקום: השלמת שיניים חסרות ושיקום על גבי שתלים. נציין כי תחום השיקום מהווה תחום ההתמחות המורכבת ביותר ברפואת שיניים, והמענה האיכותי של ysl מציב אותנו כמומלצים ביותר באזור המרכז. ysl מבצעת גם כתרים. בימינו, תחום שיקום הפה ברפואת השיניים מציע מגוון עשיר של אפשרויות להתאמת הכתרים הטובים ביותר עבור המטופל – ואנחנו שם.

שירותים מומלצים נוספים:

כמו כן, ysl מבצעת מספר שירותים נוספים. השתלות שיניים: השתלות שיניים הינו נושא מורכב ואנו מתייחסים אליו בשיא הרצינות. במקרה של עקירת שן, יש לבצע את ההליך השיקומי, כך שהמטופל לא ירגיש בכאבים ויעבור את התהליך בשלום. זו המומחיות שלנו.

ציפוי חרסינה: הדבקת ציפויים דקים מחרסינה על שטח השיניים הקדמיות. טיפול זה מתבצע ללא כאבים וללא הרדמות. טיפול זה מאפשר ליישר שיניים עקומות, לשפר את צורת השיניים ואת צבען ללא צורך בטיפולים חוזרים. טיפולי שורש: מחזקים את השורשים! טיפול שורש הינו טיפול בתעלות השורשים של השן. מאוד חשוב לבצע טיפול זה נכון וברמה גבוהה של סטריליות על ידי מומחים בעלי שם בינלאומי בתחום.

הבעת שפתיים: רוצים שפתיים מושלמות? כחלק מהטיפולים לאסתטיקת החיוך אצלנו במרפאה, אנו מבצעים גם עיצוב ופיסול שפתיים. טיפול זה מתבצע בעיקר בעזרת חומצה היאלורונית. פיסול אף: הגיע הזמן לאף מאלף! אנחנו מבצעים פיסול אף בשיטה מיוחדת המשפרת את צורת האף החיצוני, על ידי שימוש בחומצה היאלורונית וטוקסין בוטוליניום.

רופאי שיניים מומלצים באזור המרכז: מאות לקוחות חייכו בענק!
השפתיים, השיניים והפה שלנו הם אזורים חשובים ורגישים. עם עשרות שנות ניסיון, צוות רופאי השיניים שלנו ידע להעניק לכם טיפול רפואי וקוסמטי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאמינים כשרופאי שיניים עלינו להעניק את השירות האדיב והטוב ביותר, על מנת שהמטופל ירגיש ביטחון ונוחות בעת הטיפול. ניסיוננו כרופאי שיניים מאפשר לנו לבצע טיפולים מורכבים ללא כאבים, תוך הדברות עם המטופל. התקשרו אלינו, נכיר ונשמח להעניק לכם שירות.